Telefonkönyv

 
Név  E-mailEKG Telefon Mobil
IGAZGATÓSÁG
Reischl Gábor
igazgató
reischl.gabor@fhnp.hu05662899/537-62830/257-5573
Kozák Gábor
területkezelési igazgató-helyettes
kozak.gabor@fhnp.hu05663599/537-63530/280-2581
Kassai Terézia
gazdasági igazgató-helyettes
kassai@fhnp.hu05663699/537-636 
JOGI ÉS IGAZGATÁSI OSZTÁLY
dr. Huiber Tibor
osztályvezető
huiber.tibor@fhnp.hu05662799/537-62770/938-9840
TITKÁRSÁG
Titkárságfhnp@fhnp.kvvm.hu05662899/537-628 
Kapui Jánosné
igazgatói asszisztens
kapui.janosne@fhnp.hu05662899/537-631 
Németh Dénesné
igazgatói asszisztens
nemeth.denesne@fhnp.hu05662899/537-628 
Tóth Bernadett
igazgazói asszisztens
toth.bernadett@fhnp.hu05662899/537-628 
TERMÉSZETMEGŐRZÉSI OSZTÁLY
Pellinger Attila
osztályvezető
pellinger.attila@fhnp.hu05662399/537-62330/396-6961
Dr. Ambrus András
szakreferens
ambrus.andras@fhnp.hu05662999/537-62930/520-6418
Burda Brigitta
szakreferens
burda.brigitta@fhnp.hu05662999/537-62930/628-5425
Dorogman Csilla
szakreferens
dorogman.csilla@fhnp.hu05662999/537-62930/382-8746
Takács Gábor
szakreferens
takacs.gabor@fhnp.hu05662499/537-62430/396-6962
ÖKOTURISZTIKAI ÉS KÖRNYEZETI NEVELÉSI OSZTÁLY
Goda István
osztályvezető
goda.istvan@fhnp.hu06452799/537-52730/620-1632
Fazekas Krisztina
oktatási szakreferens
fazekas.krisztina@fhnp.hu06452499/537-52430/570-2159
Galavits László
oktatási szakreferens
  99/371-69230/382-8747
Mészáros Krisztina
oktatási szakreferens
meszaros.krisztina@fhnp.hu06452599/537-52530/382-8745
Vámosiné  Horváth Andrea
oktatási szakreferens
horvath.andrea@fhnp.hu06452499/537-52430/400-5810
Horváth Norbert
ökoturisztikai szakreferens
horvath.norbert@fhnp.hu05612599/537-62070/699-3252
Kása Róbert
ökoturisztikai szakreferens
kasa.robert@fhnp.hu 96/250-33430/560-5902
Kiss Miklós
ökoturisztikai szakreferens
kiss.miklos@fhnp.hu05612599/537-62030/382-8744
Véghelyi Eszter
ökoturisztikai referens
veghelyi.eszter@fhnp.hu05612599/537-62030/560-7513
PÁLYÁZATKEZELÉSI OSZTÁLY
Fersch Attila
osztályvezető
fersch.attila@fhnp.hu05662599/537-62530/396-6960
Bene Viktória
pályázati ügyintéző
   70/338-2595
Boros Bianka
pályázati ügyintéző
boros.bianka@fhnp.hu05663399/537-63370/938-9617
Fidlóczky Zsuzsanna
pályázati ügyintéző
fidloczky.zsuzsanna@fhnp.hu  70/339-6699
Király Melinda
pályázati ügyintéző
kiraly.melinda@fhnp.hu05663399/537-63330/418-1396
Sipos Stefánia
pályázati ügyintéző
sipos.stefania@fhnp.hu05662999/537-62930/449-2449
Tatai Sándor
pályázati ügyintéző
tatai.sandor@fhnp.hu  30/350-4023
TERÜLETKEZELÉSI OSZTÁLY
Fodor Géza   30/382-8748
Horváth Béla
területkezelési ügyintéző
   30/377-5491
Hoschek Zsolt   30/560-6758
Koszta János
állattenyésztési vezető
koszta.janos@fhnp.hu05663999/537-63930/396-6967
Ungvári Károly
állattenyésztési vezető
 05663999/537-63930/574-5639
Kustár Ágota
adminisztrátor
 05666799/537-620 
Lázár Miklós
műszaki előadó
lazar.miklos@fhnp.hu05666799/537-62030/382-8749
Peszlen Roland
erdészeti és vadgazdálkodási szakreferens
peszlen.roland@fhnp.hu05663399/537-63330/418-1557
Szalai Imre
birtokügyi szakreferens
szalai.imre@fhnp.hu05663299/537-63230/400-5811
PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI CSOPORT
Balogh Márta
számviteli referens
balogh.marta@fhnp.hu05663799/537-638 
Borbélyné Mező Erika
pénztáros
mezo.erika@fhnp.hu05666199/537-661 
Füzi Sándorné
bér és- munkaügyi előadó
fuzi.sandorne@fhnp.hu05663899/537-63830/582-6988
Ősze Renáta
pénzügyi előadó
osze.renata@fhnp.hu05663099/537-630 
Varga Ferencné
vagyongazdálkodási referens
varga.ferencne@fhnp.hu05666199/537-661 
TERMÉSZETVÉDELMI ŐRSZOLGÁLATI OSZTÁLY
Fertő-Hanság Tájegység
Fülöp Tibor
őrkerület vezető
(Tóközi ŐK)
fulop.tibor@fhnp.hu  30/280-25-79
Kugler Péter
területfelügyelő
(Röjtöki ŐK)
kugler.peter@fhnp.hu05663499/537-620 
30/699-2951
Mogyorósi Sándor
őrszolgálat vezető-helyettes (Fertő-Nyugat ŐK)
mogyorosi.sandor@fhnp.hu  30/396-6964
Németh Árpád
őrkerület vezető
(Dél-Hansági ŐK)
nemeth.arpad@fhnp.hu  30/396-6966
Pető Zsolt
területőr (Dél-Hansági ŐK)
peto.zsolt@fhnp.hu  30/652-3199
Sipos Tibor
őrkerület vezető
(Észak-Hansági ŐK)
sipos.stefania@fhnp.hu   
Udvardy Ferenc
területfelügyelő
(Soproni ŐK)
udvardy.ferenc@fhnp.hu  30/699-2958
Váczi Miklós
őrszolgálat vezető
(Fertő-Kelet ŐK)
vaczi.miklos@fhnp.hu05663499/537-63430/ 396-6965
Dunamenti Tájegység
Ásványi Antal Aurél
őrkerület vezető (Felső-Dunamenti ŐK)
asvanyi.antal@fhnp.hu   
Felber Péter
őrkerület vezető
(Ravazdi ŐK)
felber.peter@fhnp.hu  30/396-6963
Horváth Gyula János
területfelügyelő
(Alsó-Szigetközi ŐK)
horvath.gyula@fhnp.hu  30/377-5492
Peimli Piroska
területfelügyelő
(Holt-Rába ŐK)
peimli.piroska@fhnp.hu  30/377-5490
Szabó Csaba
tájegységvezető
(Közép-Szigetközi ŐK)
szabo.csaba@fhnp.hu  30/377-5493
ÜZEMELTETÉSI CSOPORT
Ács János
portás
  99/537-620 
Kópházi László
portás
 05662099/537-620 
Nagy Imre
gondnok
nagy.imre@fhnp.hu05666799/537-62030/411-3668
Varga Zoltán
portás
 05662099/537-62030/486-7577
OBJEKTUMOK
Kócsagvár ajándékbolt, Ügyeletinfo@fhnp.kvvm.hu05666399/537-620 
Csapody István Természetiskola 06452099/537-520 
Hídi-major  99/371-586 
László-majorlaszlomajor@fhnp.kvvm.hu 99/371-692 
Öntésmajor múzeumkiallitas.hansag@fhnp.kvvm.hu 96/250-334