Telefonkönyv

 
Név  E-mailEKG Telefon Mobil
IGAZGATÓSÁG
Reischl Gábor
igazgató
reischl@fhnp.kvvm.hu05662899/537-62830/257-5573
Kozák Gábor
területkezelési igazgató-helyettes
kozakg@fhnp.kvvm.hu05663599/537-63530/280-2581
Kassai Terézia
gazdasági igazgató-helyettes
kassai@fhnp.kvvm.hu05663699/537-636 
JOGI ÉS IGAZGATÁSI OSZTÁLY
dr. Huiber Tibor
osztályvezető
huiber@fhnp.kvvm.hu05662799/537-62770/938-9840
TITKÁRSÁG
Titkárságfhnp@fhnp.kvvm.hu05662899/537-628 
Kapui Jánosné
igazgatói asszisztens
fhnp@fhnp.kvvm.hu05662899/537-628 
Németh Dénesné
igazgatói asszisztens
fhnp@fhnp.kvvm.hu05662899/537-628 
Tóth Bernadett
igazgazói asszisztens
fhnp@fhnp.kvvm.hu05662899/537-628 
TERMÉSZETMEGŐRZÉSI OSZTÁLY
Pellinger Attila
osztályvezető
pellinger@fhnp.kvvm.hu05662399/537-62330/396-6961
Dr. Ambrus András
szakreferens
ambrus@fhnp.kvvm.hu05662999/537-62930/520-6418
Burda Brigitta
szakreferens
burda@fhnp.kvvm.hu05662999/537-62930/628-5425
Dorogman Csilla
szakreferens
dorogman@fhnp.kvvm.hu05662999/537-62930/382-8746
Takács Gábor
szakreferens
takacsg@fhnp.kvvm.hu05662499/537-62430/396-6962
ÖKOTURISZTIKAI ÉS KÖRNYEZETI NEVELÉSI OSZTÁLY
Goda István
osztályvezető
goda@fhnp.kvvm.hu06452799/537-52730/620-1632
Fazekas Krisztina
oktatási szakreferens
fazekask@fhnp.kvvm.hu06452499/537-52430/570-2159
Galavits László
oktatási szakreferens
  99/371-69230/382-8747
Mészáros Krisztina
oktatási szakreferens
meszarosk@fhnp.kvvm.hu06452599/537-52530/382-8745
Vámosiné  Horváth Andrea
oktatási szakreferens
horvathand@fhnp.kvvm.hu06452499/537-52430/400-5810
Horváth Norbert
ökoturisztikai szakreferens
horvathn@fhnp.kvvm.hu05612599/537-62070/699-3252
Kása Róbert
ökoturisztikai szakreferens
kasar@fhnp.kvvm.hu 96/250-33430/560-5902
Kiss Miklós
ökoturisztikai szakreferens
kissm@fhnp.kvvm.hu05612599/537-62030/382-8744
Véghelyi Eszter
ökoturisztikai referens
veghelyie@fhnp.kvvm.hu05612599/537-62030/560-7513
PÁLYÁZATKEZELÉSI OSZTÁLY
Fersch Attila
osztályvezető
fersch@fhnp.kvvm.hu05662599/537-62530/396-6960
Bene Viktória
pályázati ügyintéző
   70/338-2595
Boros Bianka
pályázati ügyintéző
borosb@fhnp.kvvm.hu05663399/537-63370/938-9617
Fidlóczky Zsuzsanna
pályázati ügyintéző
fidloczky@gmail.com  70/339-6699
Király Melinda
pályázati ügyintéző
kiralym@fhnp.kvvm.hu05663399/537-63330/418-1396
Sipos Stefánia
pályázati ügyintéző
siposs@fhnp.kvvm.hu05662999/537-62930/449-2449
Tatai Sándor
pályázati ügyintéző
tatais@fhnp.kvvm.hu  30/350-4023
TERÜLETKEZELÉSI OSZTÁLY
Fodor Géza   30/382-8748
Horváth Béla
területkezelési ügyintéző
   30/377-5491
Hoschek Zsolt   30/560-6758
Koszta János
állattenyésztési vezető
koszta@fhnp.kvvm.hu05663999/537-63930/396-6967
Ungvári Károly
állattenyésztési vezető
 05663999/537-63930/574-5639
Kustár Ágota
adminisztrátor
 05666799/537-620 
Lázár Miklós
műszaki előadó
lazar@fhnp.kvvm.hu05666799/537-62030/382-8749
Peszlen Roland
erdészeti és vadgazdálkodási szakreferens
peszlenr@fhnp.kvvm.hu05663399/537-63330/418-1557
Szalai Imre
birtokügyi szakreferens
szalaii@fhnp.kvvm.hu05663299/537-63230/400-5811
PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI CSOPORT
Balogh Márta
számviteli referens
baloghm@fhnp.kvvm.hu05663799/537-638 
Borbélyné Mező Erika
pénztáros
borbelynem@fhnp.kvvm.hu05666199/537-661 
Füzi Sándorné
bér és- munkaügyi előadó
fuzi@fhnp.kvvm.hu05663899/537-63830/582-6988
Ősze Renáta
pénzügyi előadó
osze@fhnp.kvvm.hu05663099/537-630 
Varga Ferencné
vagyongazdálkodási referens
vargafere@fhnp.kvvm.hu05666199/537-661 
TERMÉSZETVÉDELMI ŐRSZOLGÁLATI OSZTÁLY
Fertő-Hanság Tájegység
Fülöp Tibor
őrkerület vezető
(Tóközi ŐK)
fulopt@fhnp.kvvm.hu  30/280-25-79
Kugler Péter
területfelügyelő
(Röjtöki ŐK)
kuglerp@fhnp.kvvm.hu05663499/537-620 
30/699-2951
Mogyorósi Sándor
őrszolgálat vezető-helyettes (Fertő-Nyugat ŐK)
mogyorosi@fhnp.kvvm.hu  30/396-6964
Németh Árpád
őrkerület vezető
(Dél-Hansági ŐK)
nemethar@fhnp.kvvm.hu  30/396-6966
Pető Zsolt
területőr (Dél-Hansági ŐK)
petozso@fhnp.kvvm.hu  30/652-3199
Sipos Tibor
őrkerület vezető
(Észak-Hansági ŐK)
sipos@fhnp.kvvm.hu   
Udvardy Ferenc
területfelügyelő
(Soproni ŐK)
udvardyf@fhnp.kvvm.hu  30/699-2958
Váczi Miklós
őrszolgálat vezető
(Fertő-Kelet ŐK)
vaczi@fhnp.kvvm.hu05663499/537-63430/ 396-6965
Dunamenti Tájegység
Ásványi Antal Aurél
őrkerület vezető (Felső-Dunamenti ŐK)
asvanyi@fhnp.kvvm.hu   
Felber Péter
őrkerület vezető
(Ravazdi ŐK)
felber@fhnp.kvvm.hu  30/396-6963
Horváth Gyula János
területfelügyelő
(Alsó-Szigetközi ŐK)
horvathgy@fhnp.kvvm.hu  30/377-5492
Peimli Piroska
területfelügyelő
(Holt-Rába ŐK)
peimli@fhnp.kvvm.hu  30/377-5490
Szabó Csaba
tájegységvezető
(Közép-Szigetközi ŐK)
szabocsaba1@fhnp.kvvm.hu  30/377-5493
ÜZEMELTETÉSI CSOPORT
Ács János
portás
  99/537-620 
Kópházi László
portás
 05662099/537-620 
Nagy Imre
gondnok
nagyimr@fhnp.kvvm.hu05666799/537-62030/411-3668
Varga Zoltán
portás
 05662099/537-62030/486-7577
OBJEKTUMOK
Kócsagvár ajándékbolt, Ügyeletinfo@fhnp.kvvm.hu05666399/537-620 
Csapody István Természetiskola 06452099/537-520 
Hídi-major  99/371-586 
László-majorlaszlomajor@fhnp.kvvm.hu 99/371-692 
Öntésmajor múzeumkiallitas.hansag@fhnp.kvvm.hu 96/250-334