magyar english
Helyszín
Megye:
Település:
Időpont:
Időtartam:
Ingyenes:
Típus:
Kulcsszó:
A fenti szempontok közül legalább egy megadása kötelező.
FACEBOOK
Natura 2000 fenntartási tervek
Natura 2000 fenntartási tervek készítése és egyeztetése
(Fontos infromációk!)
VIDÉKFEJLESZTÉSI MINISZTÉRIUM
Fertő-tavi Hidro-ökológiai Tájékoztató Rendszer
Természetvédelmi Információs Rendszer

 

AZ ÉV KIEMELT FAJAI -2014
FÁJAHALA
KÉTÉLTŰJEMADARA
 
Vadonleső
VARÁZSLATOS MAGYARORSZÁG
TAVASZI MADÁRLES
GPS kerékpáros útvonalak Sopron-Fertőd és Kapuvár-Beled kistérségek terültén
 
Feliratkozás hírlevélre
Kategoriák:
Név:
E-mail cím:
Szigetköz.eu
PaNaNet
» Az Igazgatóság » Telefonkönyv
Telefonkönyv
 
 

Név

E-mail

EKG

Telefon

Mobil

IGAZGATÓSÁG

Titkárság

 fhnpititkarsag@fhnp.kvvm.hu

 56628

 99/537-628

 

Reischl Gábor

igazgató

 fhnpititkarsag@fhnp.kvvm.hu

 56628

 99/537-628

 

Kassai Terézia

gazdasági  igazgató-helyettes

 kassai@fhnp.kvvm.hu

 56636

 99/537-636

 

Fersch Attila

igazgató-helyettes

 fersch@fhnp.kvvm.hu

 56625

 99/537-625

 30/396-6960

JOGI ÉS IGAZGATÁSI OSZTÁLY

dr. Huiber Tibor

osztályvezető

       

TERMÉSZETMEGŐRZÉSI OSZTÁLY

Pellinger Attila

osztályvezető

 pellinger@fhnp.kvvm.hu

 56623

 99/537-623

 30/396-6961

Burda Brigitta

szakreferens

 burda@fhnp.kvvm.hu

 56629

 99/537-629

 30/628-5425

Dorogman Csilla

szakreferens

 dorogman@fhnp.kvvm.hu

 56629

 99/537-629

 30/382-8746

Dr. Ambrus András

szakreferens

 ambrus@fhnp.kvvm.hu

 56629

 99/537-629

 30/520-6418

Endrődyné Király Nikolett

pályázati ügyintéző

     

30/418-1396

Peszlen Roland

pályázati ügyintéző

     

30/418-1557

Takács Gábor

szakreferens

 takacsg@fhnp.kvvm.hu

 56624

 99/537-624

 30/396-6962

Tatai Sándor

pályázati ügyintéző

     

30/350-4023

ÖKOTURISZTIKAI ÉS KÖRNYEZETI NEVELÉSI OSZTÁLY

Csapody István Természetiskola, Fertőújlak

Goda István

osztályvezető

 goda@fhnp.kvvm.hu

 64523

 99/537-523

 30/620-1632

Kiss-Szabó Renáta

ökorurisztikai szakrefernes

 szabor@fhnp.kvvm.hu

 64525

 99/537-525

 30/620-1631

Kiss Miklós

ökorurisztikai szakrefernes

 kissm@fhnp.kvvm.hu

 64527

 99/537-527

 30/382-8744

Mészáros Krisztina

oktatási szakreferens

 meszarosk@fhnp.kvvm.hu

 64525

 99/537-525

 30/382-8745

Fazekas Krisztina   oktatási szakreferens

 fazekask@fhnp.kvvm.hu

 64524

 99/537-524

 30/570-2159

TERÜLETKEZELÉSI OSZTÁLY

Kozák Gábor

osztályvezető

 kozak@fhnp.kvvm.hu

 56627

 99/537-627

 

Szalai Imre

birtokügyi előadó

 szalaii@fhnp.kvvm.hu

 56632

 99/537-632

 

Lázár Miklós

műszaki előadó

 

 56620

 99/537-620

 30/382-8749

Koszta János

állattenyésztési vezető

 

 56620

 99/537-620

 

Kosztra Kerecsen

állattenyésztési vezető

 

 56620

 99/537-620

 

PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI CSOPORT

Füzi Sándorné

bér- és munkaügyi előadó

 fuzi@fhnp.kvvm.hu

 56638

 99/537-638

 

Egyedné Hutvágner Ilona

számviteli előadó

 egyedne@fhnp.kvvm.hu

 56637

 99/537-638

 

Ősze Renáta

pénzügyi előadó

 osze@fhnp.kvvm.hu

 56630

 99/537-630

 

Varga Ferencné

vagyongazdálkodási előadó

 vargafere@fhnp.kvvm.hu

 56631

 99/537-631

 

Borbélyné Mező Erika

pénztáros

 borbelynem@fhnp.kvvm.hu

 56630

 99/537-630

 

ÜZEMELTETÉSI CSOPORT

Nagy Imre

gondnok

 

 56634

 99/537-620

 30/411-3668

TERMÉSZETVÉDELMI ŐRSZOLGÁLATI OSZTÁLY

Fertő-Hanság Tájegység

Váczi Miklós

őrszolgálat vezető

 vaczi@fhnp.kvvm.hu

 56634

 99/537-634

 30/396-6965

Fülöp Tibor

őrkerület vezető

 

 

 

 30/280-2579

Kugler Péter

területőr

 kuglerp@fhnp.kvvm.hu

 56620

 99/537-620

 30/699-2951

Mogyorósi Sándor

területfelügyelő

 

 

 

 30/396-6964

Németh Árpád

őrkerület vezető

 

 

 

 30/396-6966

Pető Zsolt

területőr

 

 

 

 30/652-3199

Sipos Tibor

őrkerület vezető

 

 

 

 30/280-6881

Udvardy Ferenc

területőr

 

 

 

 30/699-2958

Dunamenti Tájegység   

Szabó Csaba

tájegységvezető

 

 

 

 30/377-5493

Horváth Gyula János

területfelügyelő

 

 

 

 30/377-5492

Ásványi Antal Aurél

területőr

 

 

 

 30/905-6329

Peimli Piroska

őrkerület vezető

 

 

 96/558-005

 30/377-5490

Felber Péter

őrkerület vezető

 

 

 96/558-005

 30/396-6963

   
 
2013. 08. 20. Oldal nyomtatása
©2005 A KvVM
Természetvédelmi Hivatala
neosoft&design