magyar english
Helyszín
Megye:
Település:
Időpont:
Időtartam:
Ingyenes:
Típus:
Kulcsszó:
A fenti szempontok közül legalább egy megadása kötelező.
FACEBOOK
Natura 2000 fenntartási tervek
Natura 2000 fenntartási tervek készítése és egyeztetése
(Fontos infromációk!)
VIDÉKFEJLESZTÉSI MINISZTÉRIUM
Fertő-tavi Hidro-ökológiai Tájékoztató Rendszer
Természetvédelmi Információs Rendszer

 

„Az év emlőse az ürge 2015” programsorozat
Vadonleső
VARÁZSLATOS MAGYARORSZÁG
TAVASZI MADÁRLES
GPS kerékpáros útvonalak Sopron-Fertőd és Kapuvár-Beled kistérségek terültén
 
Feliratkozás hírlevélre
Kategoriák:
Név:
E-mail cím:
Szigetköz.eu
PaNaNet
 
 
 
AZ ÉV KIEMELT FAJAI -2015
FÁJA HALA
KÉTÉLTŰJE MADARA
 
» Az Igazgatóság » Telefonkönyv
Telefonkönyv
 
 
 Telefonkönyv
 

Név

E-mail

EKG

Telefon

Mobil

IGAZGATÓSÁG

Titkárság

fhnpititkarsag@fhnp.kvvm.hu

56628

99/537-628

 

Reischl Gábor

igazgató

reischl@fhnp.kvvm.hu

56628

99/537-628

 

Kassai Terézia

gazdasági igazgató-helyettes

kassai@fhnp.kvvm.hu

56636

99/537-636

 

Kozák Gábor

vagyonigazgató-helyettes

kozak@fhnp.kvvm.hu

 

 

30/280-2581

JOGI ÉS IGAZGATÁSI OSZTÁLY

dr. Huiber Tibor

osztályvezető

huiber@fhnp.kvvm.hu

 

 

70/938-9840

Boros Bianka Diána

 

borosb@fhnp.kvvm.hu

 

 

70/938-9617

TERMÉSZETMEGŐRZÉSI OSZTÁLY

Pellinger Attila

osztályvezető

pellinger@fhnp.kvvm.hu

56623

99/537-623

30/396-6961

Dr. Ambrus András

szakreferens

ambrus@fhnp.kvvm.hu

56629

99/537-629

30/520-6418

Takács Gábor

szakreferens

takacsg@fhnp.kvvm.hu

56624

99/537-624

30/396-6962

Burda Brigitta

szakreferens

burda@fhnp.kvvm.hu

56629

99/537-629

30/601-9682

TERMÉSZETVÉDELMI OKTATÁSI ÉS ÖKOTURISZTIKAI OSZTÁLY

Csapody István Természetiskola és Látogatóközpont, Fertőújlak

Goda István

osztályvezető

goda@fhnp.kvvm.hu

64520

99/537-520

30/620-1632

Kiss Miklós

ökoturisztikai referens

kissm@fhnp.kvvm.hu

64520

99/537-520

30/382-8744

Mészáros Krisztina

oktatási szakreferens

meszarosk@fhnp.kvvm.hu

64520

99/537-520

30/382-8745

Horváth Norbert

ökoturisztikai referens

horvathn@fhnp.kvvm.hu

64620

99/537-620

70/699-3252

Fazekas Krisztina

oktatási szakreferens

fazekask@fhnp.kvvm.hu

64524

99/537-524

30/570-2159

Vámosiné  Horváth Andrea

oktatási szakreferens

horvathand@fhnp.kvvm.hu

64524

99/537-624

30/400-5810

Galavits László

László major

 

 

 

30/382-8747

Véghelyi Eszter

ökoturisztikai referens

 

 

 

30/560-7513

Kása Róbert

Öntésmajor

kasar@fhnp.kvvm.hu

 

 

30/560-5902

PÁLYÁZATKEZELÉSI OSZTÁLY

Fersch Attila

osztályvezető

fersch@fhnp.kvvm.hu

56625

99/537-625

30/396-6960

Tatai Sándor

pályázati ügyintéző

tatais@fhnp.kvvm.hu

 

 

30/350-4023

Sipos Stefánia

pályázati ügyintéző

siposs@fhnp.kvvm.hu

56629

99/537-629

70/938-9843

Király Melinda

pályázati ügyintéző

 

 

 

30/418-1396

Bene Viktória

pályázati ügyintéző

(Raptors pray Life+ Projektiroda)

nagyvi@gmail.com

 

 

70/338-2595

Fidlóczky Zsuzsanna

pályázati ügyintéző

(Raptors pray Life+ Projektiroda)

fidloczky@gmail.com

 

 

70/339-6699

TERÜLETKEZELÉSI OSZTÁLY

 

osztályvezető

 

 

 

 

Szalai Imre

birtokügyi előadó

szalaii@fhnp.kvvm.hu

56632

99/537-632

30/400-5811

Lázár Miklós

műszaki előadó

lazar@fhnp.kvvm.hu

 

 

30/382-8749

Koszta János

állattenyésztési vezető

koszta@fhnp.kvvm.hu

56620

99/537-620

30/396-6967

Kosztra Kerecsen

állattenyésztési vezető

kosztra@fhnp.kvvm.hu

 

 

30/574-5639

Horváth Béla

őrkerület vezető

 

 

 

30/377-5491

GAZDASÁGI ÉS VAGYONKEZELÉSI OSZTÁLY

Füzi Sándorné

bér és- munkaügyi előadó

fuzi@fhnp.kvvm.hu

56638

99/537-638

 

Ősze Renáta

pénzügyi előadó

osze@fhnp.kvvm.hu

56631

99/537-631

 

Balogh Márta

számviteli előadó

baloghm@fhnp.kvvm.hu

56637

99/537-638

 

Borbélyné Mező Erika

pénztáros

borbelynem@fhnp.kvvm.hu

56631

99/537-631

 

Varga Ferencné

vagyongazdálkodási előadó

vargafere@fhnp.kvvm.hu

56630

99/537-630

 

Nagy Imre

gondnok

 

56620

99/537-620

30/411-36-68

ŐRSZOLGÁLATI ÉS TERÜLETFENNTARTÁSI OSZTÁLY

Fertő-Hanság Tájegység

Váczi Miklós

őrszolgálat vezető

vaczi@fhnp.kvvm.hu

56634

99/537-634

30/396-6965

Fülöp Tibor

őrkerület vezető

fulopt@fhnp.kvvm.hu

 

 

30/280-2579

Kugler Péter

területfelügyelő

kuglerp@fhnp.kvvm.hu

56620

99/537-620

30/699-2951

Mogyorósi Sándor

őrkerület vezető

mogyorosi@fhnp.kvvm.hu

 

 

30/396-6964

Németh Árpád

őrkerület vezető

nemethar@fhnp.kvvm.hu

 

 

30/396-6966

Pető Zsolt

területőr

petozso@fhnp.kvvm.hu

 

 

30/652-3199

Sipos Tibor

őrkerület vezető

sipos@fhnp.kvvm.hu

 

 

30/280-6881

Udvardy Ferenc

területőr

udvardyf@fhnp.kvvm.hu

 

 

30/699-2958

DunamentiTájegység

Szabó Csaba

tájegységvezető

szabocsaba1@fhnp.kvvm.hu

 

 

30/377-5493

Horváth Gyula János

területfelügyelő

HorvathGyu@fhnp.kvvm.hu

 

 

30/377-5492

Ásványi Antal Aurél

területőr

 

 

 

30/905-6329

Peimli Piroska

őrkerület vezető

ginkoimado@freemail.hu

 

 

30/377-5490

Felber Péter

őrkerület vezető

felber@fhnp.kvvm.hu

 

 

30/396-6963

 
   
 
2015. 06. 02. Oldal nyomtatása
©2005 A KvVM
Természetvédelmi Hivatala
neosoft&design