Das Nationalpark-Team

IGAZGATÓ

Kulcsárné Roth Matthaea

Telefonnummer: 99/537-628

E-mail-Adresse: fhnp@fhnp.kvvm.hu

Gazdasági Igazgatóhelyettes

Kassai Terézia

Telefonnummer: 99/537-636

E-mail-Adresse: kassai@fhnp.hu

Pénzügyi és Számviteli Csoport

Borbélyné Mező Erika

Telefonnummer: 99/537-630

E-mail-Adresse: mezo.erika@fhnp.hu

Edviné Káldi Katalin

Telefonnummer: 99/537-625

E-mail-Adresse: edvine.kati@fhnp.hu

Balogh Márta

Telefonnummer: 99/537-638

E-mail-Adresse: balogh.marta@fhnp.hu

Füzi Sándorné

Telefonnummer: 99/537-638

E-mail-Adresse: fuzi.sandorne@fhnp.hu

Ősze Renáta

Telefonnummer: 99/537-630

E-mail-Adresse: osze.renata@fhnp.hu

Varga Ferencné

Telefonnummer: 99/537-661

E-mail-Adresse: varga.ferencne@fhnp.hu

Üzemeltetési Csoport

Nagy Imre

Telefonnummer: 99/537-620

E-mail-Adresse: nagy.imre@fhnp.hu

Területkezelési igazgatóhelyettes

Kozák Gábor

területkezelési igazgató helyettes

Telefonnummer: 99/ 537- 635

E-mail-Adresse: fhnp@fhnp.kvvm.hu

Területkezelési Osztály

Peszlen Roland

Telefonnummer: 99/537-633

E-mail-Adresse: peszlen.roland@fhnp.hu

Horváth Béla

Telefonnummer: +3630/377-5491

Birtokügyi és Nyilvántartási Csoport

Szalai Imre

Telefonnummer: 99/537-632

E-mail-Adresse: fhnp@fhnp.kvvm.hu

Gépüzemeltetési és Gyepgazdálkodási Csoport

Lázár Miklós Tamás

Telefonnummer: 99/537-620

E-mail-Adresse: lazar.miklos@fhnp.hu

Szabó György

Telefonnummer: 0670/938-9617

E-mail-Adresse: szabo.gyorgy@fhnp.hu

Állattenyésztési és Takarmánygazdálkodási Csoport

Koszta János

Telefonnummer: 99/537-639

E-mail-Adresse: koszta.janos@fhnp.hu

Ungvári Károly

Telefonnummer: +36/30/574-5639

E-mail-Adresse: ungvarikaroly65@gmail.com

Szabó Anna

Telefonnummer: 99/537-639

Jogi és Igazgatási Osztály

dr. Huiber Tibor

osztályvezető

Telefonnummer: 99/537-627

E-mail-Adresse: huiber.tibor@fhnp.hu

Titkárság

Kapui Jánosné

Telefonnummer: 99/537-631

E-mail-Adresse: kapui.janosne@fhnp.hu

Tóth Bernadett

Telefonnummer: +99/537-628

E-mail-Adresse: toth.bernadett@fhnp.hu

Természetmegőrzési Osztály

Pellinger Attila

természetmegőrzési osztályvezető

Telefonnummer: 99/537-623

E-mail-Adresse: pellinger.attila@fhnp.hu

Dr. Ambrus András

természetmegőrzési szakreferens

Telefonnummer: 99/537-629

E-mail-Adresse: ambrus.andras@fhnp.hu

Burda Brigitta

természetmegőrzési szakreferens

Telefonnummer: 99/537-629

E-mail-Adresse: burda.brigitta@fhnp.hu

Takács Gábor

természetmegőrzési szakreferens

Telefonnummer: 99/537-624

E-mail-Adresse: takacs.gabor@fhnp.hu

Szita Renáta

Telefonnummer: +36-30/342-2887

E-mail-Adresse: szita.renata@fhnp.hu

Dr. Hadarics Tibor

E-mail-Adresse: hadarics.tibor@fhnp.hu

Barna Csilla

Telefonnummer: +36-30/280-2583

E-mail-Adresse: barna.csilla@fhnp.hu

Pályázatkezelési Osztály

Fersch Attila

pályázatkezelési osztályvezető

Telefonnummer: 99/537-625

E-mail-Adresse: fersch.attila@fhnp.hu

Dorogman Csilla

pályázatkezelési referens

Telefonnummer: 99/537-629

E-mail-Adresse: dorogman.csilla@fhnp.hu

Király Melinda

pályázatkezelési referens

Telefonnummer: 99/537-633

E-mail-Adresse: király.melinda@fhnp.hu

Endrődyné Király Nikolett

Telefonnummer: 99/537-633

Tatai Sándor

pályázatkezelési referens

Telefonnummer: +3630/350-4023

E-mail-Adresse: tatai.sandor@fhnp.hu

Ökoturisztikai és Környezeti nevelési Osztály

Goda István

ökoturisztikai és környezeti nevelési osztályvezető

Telefonnummer: 99/537-527

E-mail-Adresse: goda.istvan@fhnp.hu

Ökoturisztikai Csoport

Horváth Norbert

Telefonnummer: 99/537-620

E-mail-Adresse: horvath.norbert@fhnp.hu

Kása Róbert

E-mail-Adresse: kasa.robert@fhnp.hu

Kiss Miklós

ökoturisztikai referens

Telefonnummer: 99/537-620

E-mail-Adresse: kiss.miklos@fhnp.hu

Környezeti nevelési Csoport

Galavits László

Telefonnummer: 99/371-692

E-mail-Adresse: laszlomajor@fhnp.kvvm.hu

Mészáros Krisztina

Telefonnummer: 99/537-525

E-mail-Adresse: meszaros.krisztina@fhnp.hu

Sipos Tiborné Kiss Zsuzsa

Telefonnummer: 0670/938-9615

Természetvédelmi Őrszolgálat

Váczi Miklós

őrszolgálatvezető

Telefonnummer: 99/537-634

E-mail-Adresse: vaczi.miklos@fhnp.hu

Fülöp Tibor

Telefonnummer: 30/280-25-79

E-mail-Adresse: fulop.tibor@fhnp.hu

Kugler Péter

Telefonnummer: 99/537-620

E-mail-Adresse: kugler.peter@fhnp.hu

Mogyorósi Sándor

Telefonnummer: 30/396-69-64

E-mail-Adresse: mogyorosi.sandor@fhnp.hu

Németh Árpád

Telefonnummer: 30/396-69-66

E-mail-Adresse: nemeth.arpad@fhnp.hu

Pető Zsolt

Telefonnummer: 30/652-31-99

E-mail-Adresse: peto.zsolt@fhnp.hu

Sipos Tibor

Telefonnummer: 30/280-68-81

E-mail-Adresse: sipos.tibor@fhnp.hu

Udvardy Ferenc

Telefonnummer: 30/699-29-58

E-mail-Adresse: udvardy.ferenc@fhnp.hu

Ásványi Antal Aurél

Telefonnummer: 30/280-25-77

E-mail-Adresse: asvanyi.antal@fhnp.hu

Felber Péter

Telefonnummer: 30/396-69-63

E-mail-Adresse: felber.peter@fhnp.hu

Horváth Gyula János

Telefonnummer: 30/377-54-92

E-mail-Adresse: horvath.gyula@fhnp.hu

Peimli Piroska

Telefonnummer: 30/377-54-90

E-mail-Adresse: peimli.piroska@fhnp.hu

Szabó Csaba

Telefonnummer: 30/377-54-93

E-mail-Adresse: szabo.csaba@fhnp.hu