Colleagues

IGAZGATÓ

Kulcsárné Roth Matthaea

Phone Number: 99/537-628

Email address: fhnp@fhnp.hu

Pénzügyi és Számviteli Csoport

Borbélyné Mező Erika

Phone Number: 99/537-630

Email address: mezo.erika@fhnp.hu

Edviné Káldi Katalin

Phone Number: 99/537-625

Email address: edvine.kati@fhnp.hu

Balogh Márta

Phone Number: 99/537-638

Email address: balogh.marta@fhnp.hu

Füzi Sándorné

Phone Number: 99/537-638

Email address: fuzi.sandorne@fhnp.hu

Ősze Renáta

Phone Number: 99/537-630

Email address: osze.renata@fhnp.hu

Üzemeltetési Csoport

Nagy Imre

Phone Number: 99/537-620

Email address: nagy.imre@fhnp.hu

Területkezelési Osztály

Peszlen Roland

Phone Number: 99 537 633

Email address: peszlen.roland@fhnp.hu

Nagy József

Phone Number: 99 537633

Horváth Béla

Phone Number: +3630/377-5491

Birtokügyi és Nyilvántartási Csoport

Szalai Imre

Phone Number: 99/537-632

Email address: szalai.imre@fhnp.hu

Gépüzemeltetési és Gyepgazdálkodási Csoport

Lázár Miklós Tamás

Phone Number: 99/537-620

Email address: lazar.miklos@fhnp.hu

Szabó György

Phone Number: 0670/938-9617

Email address: szabo.gyorgy@fhnp.hu

Állattenyésztési és Takarmánygazdálkodási Csoport

Koszta János

Phone Number: 99/537-639

Email address: koszta.janos@fhnp.hu

Ungvári Károly

Phone Number: +36/30/574-5639

Email address: ungvari.karoly@fhnp.hu

Hornyák Ferencné Szabó Anna

Phone Number: 99/537-639

Titkárság

Kapui Jánosné

Phone Number: 99/537-628

Email address: kapui.janosne@fhnp.hu

Természetmegőrzési Osztály

Pellinger Attila

természetmegőrzési osztályvezető

Phone Number: 99/537-623

Email address: pellinger.attila@fhnp.hu

Dr. Ambrus András

természetmegőrzési szakreferens

Phone Number: 99/537-629

Email address: ambrus.andras@fhnp.hu

Burda Brigitta

természetmegőrzési szakreferens

Phone Number: 99/537-629

Email address: burda.brigitta@fhnp.hu

Takács Gábor

természetmegőrzési szakreferens

Phone Number: 99/537-624

Email address: takacs.gabor@fhnp.hu

Szita Renáta

Phone Number: +36-30/342-2887

Email address: szita.renata@fhnp.hu

Dr. Hadarics Tibor

Email address: hadarics.tibor@fhnp.hu

Barna Csilla

Phone Number: +36-30/280-2583

Email address: barna.csilla@fhnp.hu

Pályázatkezelési Osztály

Fersch Attila

pályázatkezelési osztályvezető

Phone Number: 99/537-625

Email address: fersch.attila@fhnp.hu

Dorogman Csilla

pályázatkezelési referens

Phone Number: 99/537-629

Email address: dorogman.csilla@fhnp.hu

Király Melinda

pályázatkezelési referens

Phone Number: 99/537-633

Email address: király.melinda@fhnp.hu

Endrődyné Király Nikolett

Phone Number: 99/537-633

Sipos Stefánia

pályázatkezelési referens

Phone Number: 99/537-629

Email address: sipos.stefania@fhnp.hu

Tatai Sándor

pályázatkezelési referens

Phone Number: +3630/350-4023

Email address: tatai.sandor@fhnp.hu

Ökoturisztikai és Környezeti nevelési Osztály

Goda István

ökoturisztikai és környezeti nevelési osztályvezető

Phone Number: 99/537-527

Email address: goda.istvan@fhnp.hu

Ökoturisztikai Csoport

Párizs Péter

Phone Number: +36 30 166 0950

Koloszár Zsófia

Phone Number: 99 537-520

Kuslics Eszter

Phone Number: +36 30 166 0950

Horváth Norbert

Phone Number: +36 30 166 0950

Email address: horvath.norbert@fhnp.hu

Kiss Miklós

ökoturisztikai referens

Phone Number: +36 30 166 0950

Email address: kiss.miklos@fhnp.hu

Galavits László

Phone Number: 99/371-692

Email address: laszlomajor@fhnp.kvvm.hu

Környezeti nevelési Csoport

Mészáros Krisztina

Phone Number: 99/537-525

Email address: meszaros.krisztina@fhnp.hu

Sipos Tiborné Kiss Zsuzsa

Phone Number: 0670/938-9615

Természetvédelmi Őrszolgálat

Váczi Miklós

őrszolgálatvezető

Phone Number: 99/537-634

Email address: vaczi.miklos@fhnp.hu

Fülöp Tibor

Phone Number: 30/280-25-79

Email address: fulop.tibor@fhnp.hu

Kugler Péter

Phone Number: 99/537-620

Email address: kugler.peter@fhnp.hu

Mogyorósi Sándor

Phone Number: 30/396-69-64

Email address: mogyorosi.sandor@fhnp.hu

Németh Árpád

Phone Number: 30/396-69-66

Email address: nemeth.arpad@fhnp.hu

Pető Zsolt

Phone Number: 30/652-31-99

Email address: peto.zsolt@fhnp.hu

Sipos Tibor

Phone Number: 30/280-68-81

Email address: sipos.tibor@fhnp.hu

Udvardy Ferenc

Phone Number: 30/699-29-58

Email address: udvardy.ferenc@fhnp.hu

Ásványi Antal Aurél

Phone Number: 30/280-25-77

Email address: asvanyi.antal@fhnp.hu

Felber Péter

Phone Number: 30/396-69-63

Email address: felber.peter@fhnp.hu

Peimli Piroska

Phone Number: 30/377-54-90

Email address: peimli.piroska@fhnp.hu

Szabó Csaba

Phone Number: 30/377-54-93

Email address: szabo.csaba@fhnp.hu