Álláshirdetés: ÖKOTURISZTIKAI SZAKREFERENS

A Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság

állást hirdet

ökoturisztikai szakreferens

munkakör betöltésére  az alábbi feltételekkel:

Állás megnevezése: ökoturisztikai szakreferens

Munkavégzés helye: Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság – Bemutató Majorság és Látogatóközpont, Sarród-Lászlómajor

Iskolai végzettség:  egyetemi/főiskolai diploma, turisztikai szakirányú képesítés, legalább 2 éves szakmai tapasztalat

Foglalkoztatási jogviszony: kormánytisztviselő, kormányzati szolgálati jogviszony a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. trv. szerint

Illetmény: a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. trv. szerint

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidőben (heti 40 óra) munkaidőkeretben

Kinevezés időtartama: határozatlan

Próbaidő: 3 hónap

Szervezeti egység: Ökoturisztikai és Környezeti-nevelési Osztály

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:

Elsősorban PR, marketing és szervezési feladatok ellátása
Az Igazgatóság turisztikai kínálatát népszerűsítő kiadványinak szerkesztése, összeállítása és a célcsoportokhoz való eljuttatásának megszervezése, média megjelenések előkészítése és lebonyolítása.
Turisztikai kiállítások, rendezvények, workshopok lebonyolítása.
Konferenciákon, kiállításokon, workshopokon, szakmai fórumokon való részvétel, az Igazgatóság tevékenységének népszerűsítése.
Természeti értékeket bemutató kiadványok, szakmai és sajtó anyagok szerkesztése és összeállítása.
Igazgatóság tevékenységeinek aktív marketing támogatása. Online marketing kezelése (honlap, facebook, instagram, hírlevél).
Az Igazgatóság marketing stratégiájának kialakításában és az akciótervek kivitelezésében való részvétel.
Az Igazgatóság turisztikai kínálatának népszerűsítése, eljuttatása a szálláshelyekhez, turizmusban közreműködő szervekhez, partnerekhez.
Együttműködés a turisztikában érdekelt szervezetekkel, cégekkel, vállalkozásokkal, folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel.
Igény szerint szakvezetések magyar, ill. idegen nyelven.
Szakterületén közreműködik az Igazgatóság éves munkatervének és beszámolójának az elkészítésében.
Nemzeti parkos programok szervezése.

Feltételek:

29/2012. kormányrendelet szerinti egyetemi/főiskolai diploma
Idegen nyelv ismerete, tárgyalási szint (előny angol/német)
Magabiztos és magas szintű kommunikációs készség
Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
Büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány
Magyar állampolgárság
"B" kategóriás járművezetői engedély

Benyújtandó iratok, igazolások:

Fényképes önéletrajz
Erkölcsi bizonyítvány (30 napnál nem régebbi)
Iskolai-, szakmai végzettséget, szakmai gyakorlatot igazoló okmányok másolata
Egyéb, a jelentkező által fontosnak ítélt dokumentum
nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy a pályázatban szereplő adatokat a jogszabályokban és a Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság Szervezeti és Működési Szabályzatban felhatalmazott személyek, testületek megismerhessék

A jelentkezőt a kinevezési jogkör gyakorlója személyes elbeszélgetésre hívhatja.
A munkakör a döntést követően azonnal betölthető.

Jelentkezési határidő: 2019. április 5. péntek, 16 óra

Pályázat benyújtásának módja:

- elektronikus úton az fhnp@fhnp.hu email címre

- postai úton: Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság, 9435 Sarród, Rév-Kócsagvár