Álláshirdetés: Állatgondozó

2022.02.02.

A Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság pályázatot hirdet

ÁLLATGONDOZÓ

munkakör ellátására.

A munkatörvénykönyv szerinti jogviszony időtartama: határozatlan idejű (3 hónap próbaidő).
Foglalkoztatás jellege: A Munka törvénykönyve szerint teljes munkaidőben (heti 40 óra).
A munkavégzés helye: FHNPI, Sarród Tájegység, (esetenként Hanság Tájegység).
Illetmény és juttatások: A Munka Törvénykönyve szerinti munkabér cafetéria és munkába járási költségtérítés, valamint védőruházat.

A beosztáshoz tartozó feladatok:

  • A Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság Fertő tájegységében állattenyésztési, állatgondozói feladatok, szabadon tartott állatok ellátása (Esetlegesen Hanság tájegység területén is.)
  • Közreműködés a napi etetésben, legeltetésben, valamint állategészségügyi feladatok ellátásában a Nemzeti Park állataira vonatkozóan (szarvasmarha, bivaly és juh)
  • Időszakosan hétvégi ügyelet ellátása.

Pályázati feltételek:

  • Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • Covid-19 vírus elleni védő oltást igazoló dokumentumok (minimum 2 védő oltás)Előnyt jelent:
  • Állattenyésztő, állatgondozó munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Jó fizikum és állóképesség
  • Rakodó gép használatához szóló jogosítvány.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Önéletrajz
  • Végzettséget igazoló iratok (védőoltást igazoló dokumentum)
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (a munkába állás időpontjáig)
  • Minden egyéb olyan irat, amelyet a pályázó a pályázat szempontjából fontosnak tart.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. 02.18. 12:00 óra.

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton: fhnp@fhnp.hu e-mail címen keresztül (állatgondozói pályázat megjelöléssel)
  • Postai úton: Fertő Hanság Nemzeti Park 9435 Sarród Rév-Kócsagvár (a borítékon kérnénk feltüntetni állatgondozói pályázat)
  • Személyesen, az Igazgatóság titkárságán (9435 Sarród Rév-Kócsagvár).