Telefonkönyv

 
Név   E-mail EKG  Telefon  Mobil
IGAZGATÓSÁG
Kulcsárné
Róth Matthaea Margit
igazgató
fhnp@fhnp.hu 056 628 99/537-628  
Fersch Attila
általános igazgatóhelyettes
fersch.attila@fhnp.hu 056 634 99/537-625 30/396-6960
Lukács Szilvia
gazdasági igazgatóhelyettes
lukacs.szilvia@fhnp.hu 056 636 99/537-636 30/312-1553
         
TITKÁRSÁG
Titkárság fhnp@fhnp.hu 056 628 99/537-628  
Kapui Jánosné
titkárnő
kapui.janosne@fhnp.hu 056 628 99/537-628  
Vinkovics Imréné
titkárnő
vinkovicsne.magdi@fhnp.hu 056 628 99/537-628  
         
TERMÉSZETMEGŐRZÉSI OSZTÁLY
Pellinger Attila
osztályvezető
pellinger.attila@fhnp.hu 056 623 99/537-623 30/396-6961
         
Burda Brigitta
természetmegőrzési szakreferens
burda.brigitta@fhnp.hu 056 629 99/537-629 30/628-5425
Takács Gábor
természetmegőrzési szakreferens
takacs.gabor@fhnp.hu 056 624 99/537-624 30/396-6962
Barna Csilla
természetmegőrzési szakreferens
barna.csilla@fhnp.hu 056 640   30/280-2583

 

       

Hergovits-Szép Katalin
természetmegőrzési szakreferens

szep.katalin@fhnp.hu   99/537-620  
         
FERTŐ TÁJEGYSÉG
Váczi Miklós
tájegységvezető
vaczi.miklos@fhnp.hu 056 634 99/537-634 30/396-6965
Kugler Péter Csaba
természetvédelmi őrszolgálatvezető
kugler.peter@fhnp.hu   99/537-620 30/699-2951
Mogyorósi Sándor
természetvédelmi őrszolgálatvezető helyettes
mogyorosi.sandor@fhnp.hu     30/396-6964
Udvardy Ferenc
területfelügyelő
udvardy.ferenc@fhnp.hu     30/699-2958
Rosta Sándor
mezőgazdasági gépszerelő
    99/537-520  
Termecki József
mezőgazdasági gépkezelő
    99/537-520  
Ungvári Károly
állattenyésztési szakreferens
ungvari.karoly@fhnp.hu 056 639 99/537-639 30/396-6965
Gosztonyi Attila
állatgondozó
    99/537-520  
         
Lengyel Imre
állatgondozó
    99/537-520  
Németh János
állatgondozó
    99/537-520  
Szabó László
állatgondozó
    99/537-520  
         
Vörös Kálmán
állatgondozó
    99/537-520  
Zambó Tibor
állatgondozó
    99/537-520  
         
HANSÁG TÁJEGYSÉG
Tatai Sándor
tájegységvezető
tatai.sandor@fhnp.hu 056 640   30/350-4023
Németh Árpád
őrkerületvezető
nemeth.arpad@fhnp.hu     30/396-6966
Sipos Tibor
őrkerületvezető
sipos.tibor@fhnp.hu     30/280-6881
 
         
Bodor Ádám
területfelügyelő
bodor.adam@fhnp.hu     30/248-4253
 
Pető Zsolt
területfelügyelő
peto.zsolt@fhnp.hu     30/652-3199
 
Farkas Cintia
ökoturisztikai szakreferens
farkas.cintia@fhnp.hu   99/537-520 30/357-3897
Fütty Gergely
területkezelő
    99/537-520  
Geisztlinger László
területkezelő
    99/537-520  
Frühwirth Róbert
állatgondozó
    99/537-520  
Kocsis Tibor
állatgondozó
    99/537-520  
      99/537-520  
Kovács György
mezőgazdasági gépkezelő
    99/537-520  
Németh Patrick Soma
mezőgazdasági gépkezelő
    99/537-520  
Prémus Miklós
mezőgazdasági gépkezelő
    99/537-520  
         
DUNAMENTI TÁJEGYSÉG  
Szabó Csaba
tájegységvezető
szabo.csaba@fhnp.hu     30/377-5493
Felber Péter
területfelügyelő
felber.peter@fhnp.hu     30/396-6963
Gunics Zoltán
területfelügyelő
gunics.zoltan@fhnp.hu     30/377-5492
Husvéth Béla
területfelügyelő
husveth.bela@fhnp.hu     30/567-4040
Peimli Piroska
területfelügyelő
peimli.piroska@fhnp.hu     30/377-5490
Kiss Zsuzsa
ökoturisztikai és környezeti nevelési referens
kiss.zsuzsa@fhnp.hu     70/938-9615
         
ÖKOTURISZTIKAI ÉS KÖRNYEZETI NEVELÉSI OSZTÁLY
Babos Attila
osztályvezető
babos.attila@fhnp.hu     30/362-5212
Goda István
környezeti nevelési szakreferens
goda.istvan@fhnp.hu 064 527 99/537-527 30/620-1632
Galavits László
ökoturisztikai szakreferens
galavits.laszlo@fhnp.hu   99/371-692 30/382-8747
Mészáros Krisztina
környezeti nevelési szakreferens
meszaros.krisztina@fhnp.hu 064 525 99/537-525 30/382-8745
Kuslics Zsuzsanna
környezeti nevelési szakreferens
kuslics.zsuzsanna@fhnp.hu     30/560-5902
Wellmann Katalin
ökoturisztikai szakreferens
wellmann.katalin@fhnp.hu      
Horváth Norbert
ökoturisztikai szakreferens
horvath.norbert@fhnp.hu     70/699-3252
Kurali Anikó
ökoturisztikai szakreferens
kurali.aniko@fhnp.hu     30/100-9247
Markó Anita
ökoturisztikai szakreferens
marko.anita@fhnp.hu     30/355-1654

ökoturisztikai szakreferens
       
Szalai Sára
ökoturisztikai szakreferens
 
szalai.sara@fhnp.hu     30/353-8067
PÁLYÁZATKEZELÉSI OSZTÁLY
Dorogman Csilla
osztályvezető
dorogman.csilla@fhnp.hu 056 640 99/537-633 30/382-8746
Vincze-Minya Mária
pályázatkezelési szakreferens
vincze.minya.maria@fhnp.hu 056 633 99/537-620 30/100-9251
Magyar Linda
pályázatkezelési szakreferens
magyar.linda@fhnp.hu 056 640 99/537-633 30/160-0030
Zsidy Ákos
pályázatkezelési szakreferens
zsidy.akos@fhnp.hu 056 634   70/938-9840
         
TERÜLETKEZELÉSI OSZTÁLY
Nyúl Jenő
osztályvezető
nyul.jeno@fhnp.hu     70/938- 9617
Farkas János
mezőgazdasági karbantartó műhelyvezető
      70/938-9856
Farkas Lajos
mezőgazdasági gépkezelő
    99/537-520  
Fejes István Gyula
mezőgazdasági gépkezelő
    99/537-520  
Horváth Béla
vadőr
      30/377-5491
Horváth Sándor
mezőgazdasági gépkezelő
    99/537-520  
Horváth Szilárd
területkezelő
    99/537-520  
Kuslics Ferenc Kálmán
erdészeti szakreferens
kuslics.ferenc@fhnp.hu     30/359-8605
Ungvári Károly
állattenyésztési irányító
  056 639 99/537-639 30/574-5639
Nagy Bianka
tenyésztésvezető
nagy.bianka@fhnp.hu     30/248-4253
Szalai Imre
birtokügyi szakreferens
szalai.imre@fhnp.hu 056 632 99/537-632 30/400-5811
Szabó György
gépüzem vezető
szabo.gyorgy@fhnp.hu 056 667 99/537-620 70/938-9617
Nagy József
területkezelési szakreferens
nagy.jozsef@fhnp.hu 056 633 99/ 537-633  
Németh László
mezőgazdasági gépkezelő
    99/537-520  
Rosta Árpád
mezőgazdasági gépkezelő
    99/537-520  
Sövegjártó István
mezőgazdasági gépkezelő
    99/537-520  
Tóth Szilárd Miklós
mezőgazdasági gépkezelő
    99/537-520  
Gecsei Mónika
állattenyésztési ügyintéző
gecsei.monika@fhnp.hu   99/537-620 70/339-6699
PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI OSZTÁLY
Balogh Márta
pénzügyi és számviteli szakreferens
balogh.marta@fhnp.hu 056 637 99/537-638  
Füzi Sándorné
bér és- munkaügyi szakreferens
fuzi.sandorne@fhnp.hu 056 638 99/537-638 30/582-6988
Ősze Renáta
pénzügyi és számviteli szakreferens
osze.renata@fhnp.hu 056 630 99/537-630  
Edviné Káldi Katalin
pénzügyi és számviteli szakreferens
edvine.kati@fhnp.hu 056 625 99/537-625  

Pintér Enikő

pénzügyi és számviteli szakreferens

pinter.eniko@fhnp.hu 056 625 99/537-625  
Hejner Bettina hejner.bettina@fhnp.hu   99/537 630  
ÜZEMELTETÉSI CSOPORT
Nagy Imre
gondnok
nagy.imre@fhnp.hu 056 667 99/537-620 30/411-3668
Galambos Gyula
éjjeliőr
    99/537-520  
Balogh László
éjjeliőr
    99/537-520 70/641-1944
Kópházi László István
éjjeliőr
    99/537-520  
Varga Zoltán
éjjeliőr
    99/537-520  
Téttry Zoltán
éjjeliőr
    99/537-520  
Galambos Gyuláné
takarítónő
    99/537-520  
Galambosné Németh Erika
takarítónő
    99/537-520  
Rostáné Németh Katalin
takarítónő
    99/537-520  
Tóth Éva
takarítónő
    99/537-520  
         
OBJEKTUMOK
Kócsagvár   056 663 99/537-620  
Csapody István Természetiskola oktatas@fhnp.hu 064 520 99/537-520  
Hídi-major     99/371-586  

László-major

információs központ

laszlomajor@fhnp.hu   99/371-692 30/166-0950
Öntésmajor múzeum ontesmajor@fhnp.hu   96/250-334