az Igazgatósággal együttműködő nevelési-oktatási intézmények

ÓVODÁK

NymE Lewinszky Anna Gyakorló Óvoda, Sopron
Szivárvány Óvoda, Sopron
Tündérrózsa Óvoda, Hegykő
Margaréta Óvoda, Fertőszéplak
Napközi Otthonos Óvoda, Sarród
Napközi Otthonos Óvoda, Fertőd
Napközi Otthonos Óvoda Fertőd, Agyagosszergényi Tagóvoda
Napközi Otthonos Óvoda Fertőd, Fertőendrédi Tagóvoda
Napközi Otthonos Óvoda Fertőd, Röjtökmuzsaji Tagóvoda
Kincseskert Óvoda, Petőháza
Király-tó Óvoda és Bölcsöde, Kapuvár
Napsugár Óvoda és Bölcsöde, Hegyeshalom
Tündérkert Óvoda, Dunasziget
Audi Hungaria Óvoda, Győr


ÁLTALÁNOS ISKOLÁK

Fertődi Általános Iskola, Agyagosszergény Tagiskolája, Agyagosszergény
Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Ágfalva
Kapuvár Térségi Általános Iskola Előkészítő Szakiskola és Pedagógiai Szakszolgálat - Babóti Tagiskola
József Attila Általános Iskola, Bágyogszovát
Szigetközi Körzeti Általános Iskola és AMI, Darnózseli
Dr Batthyány -Strattmann László Általános Iskola, Dunakiliti
KOSZISZ Timaffy Endre Általános Iskola és Tündérkert Óvoda, Dunasziget
Általános Iskola, Enese
Általános Iskola, Óvoda-Bölcsőde és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény; Écs-Ravazd Közoktatási Társulása
Király Iván Körzeti Általános Iskola, Farád
Általános Iskola Fertőd
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola, Fertőszentmiklós
Széchényi Ferenc Általános Művelődési Központ Általános Iskolája, Fertőszéplak
Széchenyi István Általános Iskola, Gönyű
GyÜR Menti Települések Iskolatársulása, Gyömöre
Audi Hungaria Általános Iskola és Gimnázium, Győr
Móricz Zsigmond Általános Iskola, Győr
NyMe Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr
Vadrózsa Waldorf Iskola, Győrsövényház
Petőfi Sándor Általános Iskola, Győrzámoly
Fertő-táj Általános Iskola, Hegykő
Körzeti Általános Iskola, Jánossomorja
Kapuvár Térségi Általános Iskola Előkészítő Szakiskola és Pedagógiai Szakszolgálat, Kapuvár
Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola, Kapuvár
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI, Kisbajcs
Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Kóny
Árpád-házi Szent Margit Óvoda és ÁH. Iskola, Kőszeg
Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Lébény
Általános Iskola és Óvoda, Lövő
Széchenyi István Általános Iskola, Nagycenk
Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Nagyszentjános
Pápateszéri Általános Iskola, Pápateszér
Általános Iskola, Pereszteg
Öveges József Általános Iskola, Pér
Hunyadi János Evangélikus Általános Iskola, Sopron
Sopronkövesdi Általános Iskola és Óvoda, Sopronkövesd
Szent István Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Szil
Szobathelyi Neumann János Általános Iskola, Szombathely
Ady Endre Általános Iskola, Tényő
Fiáth János ÁMK, Töltéstava


KÖZÉPISKOLÁK

Herman Ottó Kertészeti, Környezetvédelmi, Vadgazdálkodási Szakképző Iskola és Kollégium, Szombathely
NyME Roth Gyula Gyakorló Szakközépiskola és Kollégium, Sopron
Győr-Moson-Sopron Megyei Általános Művelődési Központ Porpáczy-Újhelyi Középiskola, Fertőd